ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Він вона

Не треба лити мені на голову свій вантаж лайна.

       Іноді все складається не за планом, день видається нелегким. Дуже багато роботи із серії «на вчора», поганий настрій, купа накопичених рахунків і нестача грошей на їх оплату, як то кажуть – все одне до одного. Їдеш додому, зібравшись до купи, і налаштовуєш себе, що саме завтра буде все добре, а сьогодні просто треба пережити. Переступаючи поріг дома, ти усміхаєшься своїм дітям, і вони  відповідають тобі щирою взаємністю, тепло розливається по тілу – і от, ніби життя налагоджується...
І приходить з роботи  ВІН/ВОНА і розповідає тобі СВОЄ «як все погано». Ні, навіть не так: не «погано», а «гірше не буває». Кругом самі ідіоти, робота не задовольняє, грошей не вистачає, на дорогах нескінченні пробки та ями, а далі йдуть ще деталі  того найгіршого, що трапилось за день.  І тебе знову накриває хвилею тільки вже його/її, зібраного за цілий день лайна. І тут триматися більше нема сил. «СТОП», – твій внутрішній голос звертається до тебе, – «Я не можу винести більше, зроби щось. Я не можу цього слухати і не хочу все це витримувати, тому що я переповнена вщерть негативними емоціями, які намагаюсь пережити». Мені дуже погано, я наповнена протиріччями,  я намагаюсь опанувати себе, але не почувши нічого доброго, позитивного, я вже кажу вголос, – « СТОП!»Як не допустити того, що в побуті називається зливом негативу?
Він або вона часто попадають в подібну ситуацію, але  вихід є завжди.
Не змушуйте себе слухати те, чого не хочете чути. Визначте для себе, наскільки глибоко ви готові вникати в ситуацію і спробуйте спрямувати розмову в інше русло. Не треба  жертвувати собою. Вчіться захищати свої інтереси.

Переключіться на позитив. Не питайте "Як твої справи?", а питайте "Що у тебе доброго трапилось?". Є шанс, що це налаштує його/її на іншу течію розмови.

Звичайно, заради рідних і близьких ми готові піти на багато чого. Але й у них не варто формувати думку, що на грудях ви завжди носите табличку "Плакатися тут!" Вислуховуючи, пропонуйте ідеї, рішення, задавайте більше питань, висловлюйте власну думку.  І самі не забувайте ділитися своїми переживаннями у вас не менше емоцій і турбот. Грайте на рівних.
 
 

You have no rights to post comments