ЗНИЖКА 10% НА БУДЬ-ЯКИЙ МАЙСТЕР-КЛАС АБО ТРЕНІНГ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ НА САЙТІ
Лора Василевич
Він вона

Про що мріють чоловіки та жінки на день Святого Валентина?

Свято прийшло до нас с западу, але охоче прижилося в нашій країні. Жінки та дівчата чекають у цей день чогось особливого? Чого саме?-задаються питанням чоловіки-, Як зробити цей день особливим та вразити свою жінку?

 

Поради чоловікам 

 

Якщо ваші відносини розвиваються «за планом», вас все в них задовольняє і ви бажаєте одружитися на своїй коханій тоді 14 лютого саме той день,  коли варто зробити пропозицію руки та серця!

Ви бажаєте зробити цей день незабутнім, приємним та особливим – тоді поле для здійснення  бажаного  залежить тільки від вашого бюджету. Це можуть бути авто, коштовності, хутро, похід у ресторан, подорож, цукерки, квіти. Навіть, якщо бюджет не дуже великий, при розумному підході до справи можливо вразити будь яку жінку. Увага - найкращий показник вашого відношення до своєї коханої.

 

Поради жінкам

 

У чоловіків в списку бажань впевнено лідирує виконання їх «заповітної сексуальної фантазії». Яка вона саме, не говорить, майже, ніхто. Але якщо у вас постійний партнер, здогадатися неважко: згадайте, на які саме еротичні сцени в кіно звертав особливу увагу ваш партнер і як їх коментував?

Та й взагалі, кому як не вам, краще за всіх знати, що найбільше його заводить? Ось і виконуйте! Також  чоловіки чекають і сподіваються, що в якості подарунка дорогоцінні половини нарешті їх відпустять на довгоочікувану риболовлю (гірські лижі, дайвінг або хоча б в баню, але тільки в чоловічій компанії). Звісно не прямо в цей день, але на майбутнє. Мабуть, така «індульгенція» в цей святковий день додасть чоловікам сил і любові до своїх половинок.

 День святого Валентина – це світле свято, яке тільки підтверджує ваше кохання і робить день закоханих яскравійшим! Бажаємо вам позитивних вражень, подарунків та поцілунків! 

 

You have no rights to post comments